imprezy w ogrodzie

Imprezy w ogrodzie, a pogoda

Rodzinna impreza zaplanowana. Wszystko już przygotowane. W ogrodzie wszystko gotowe, krzesła i w pełni zastawione stoły…a tu deszcz! Znacie to? Jak zaplanować rodzinne imprezy w ogrodzie, by nie zepsuła ich pogoda? Duży i piękny ogród od zawsze był moim marzeniem. No i te przyjęcia organizowane w nim. Choć w obecnym miejscu, z uwagi na sąsiedztwo…

Udostępnij
Share

Rodzinna impreza zaplanowana. Wszystko już przygotowane. W ogrodzie wszystko gotowe, krzesła i w pełni zastawione stoły…a tu deszcz! Znacie to? Jak zaplanować rodzinne imprezy w ogrodzie, by nie zepsuła ich pogoda?

Duży i piękny ogród od zawsze był moim marzeniem. No i te przyjęcia organizowane w nim. Choć w obecnym miejscu, z uwagi na sąsiedztwo od kilku lat nie da się niemalże wyjść do ogródka, to nasz budowany dom stawiany jest na naprawdę pokaźnym terenie i w pełni ogrodzonym od ludzi, sąsiadów itd. Choć ogród dopiero zaczyna przybierać jakichkolwiek kształtów, to już teraz mam co do niego spore plany. W tych planach uwzględniłam też imprezy w ogrodzie. Spotkania z przyjaciółmi, grill, ognisko, czy cokolwiek nam przyjdzie do głowy. W pełni swobodnie i z wielką przyjemnością. Chcę tam urządzać także takie spotkania, jak urodziny, Komunie, czy wiele innych. Jednak martwi mnie pogoda.

Imprezy w ogrodzie podczas deszczu

Tegoroczna wiosna zaskoczyła wielu z nas. Marzec i kwiecień były bardzo ciepłe, suche i niemal bez deszczu. Osobiście zdążyłam się nawet opalić. Natomiast maj, miesiąc, gdy najwięcej osób planowało rozpocząć grillowanie, czy inne spotkania z bliskimi na świeżym powietrzu, okazał się być wybitnie deszczowym miesiącem, z podtopieniami włącznie. Pogoda zawsze może pokrzyżować nasze plany. Nawet w środku lata może okazać się, że od dawna planowane spotkanie zakończy się ulewą. Co w takim wypadku? Jeśli ktoś posiada zadaszony taras, który i my planujemy, może pokusić się o przeniesienie imprezy w ogrodzie na taras. Jeśli jednak okaże się on zbyt mały dla wszystkich gości, ciekawym rozwiązaniem może być namiot. Solidne namioty imprezowe coraz częściej wykorzystywane są na ringach głównych podczas wystaw psów i przyznam, że doskonale nadają się także do każdego ogrodu.

imprezy w ogrodzie
https://dascompany.com

Namioty na imprezy w ogrodzie

Niedawno zapoznałam się z ofertą takich namiotów imprezowych i przyznam, że ich cena mile mnie zaskoczyła. Podejrzewałam, że będzie znacznie wyższa. Teraz jednak zastanawiam się, czy nie dokonać zakupu takiego namiotu, aby w razie konieczności rozłożyć go i uchronić nasze imprezy rodzinne przed totalnym fiaskiem. Zwłaszcza, że w konfiguratorze można wybrać dowolny rozmiar, wysokość, a nawet kolor maskownic. Jestem pewna, że znalezienie tutaj ciekawej propozycji dla nas nie będzie trudne.

Czy ktoś z Was korzysta z tego typu rozwiązań podczas rodzinnych imprez? Może mieliście okazję być na spotkaniu w gronie rodziny czy znajomych pod takim namiotem? Podzielcie się swoimi opiniami 🙂

Udostępnij
Share

Podobne wpisy