Wzajemność na blogach

Dzień dobry 🙂 Serdecznie witam i przesyłam gorące uściski 🙂 Dziś kilka słów o wzajemności na blogach… Oczywistą sprawą dla nas jest, że kiedy ktoś pozostawi na naszym blogu komentarz, zwykle również odwiedzamy jego stronę, zapoznajemy się przynajmniej z najnowszym postem i pozostawiamy po sobie ślad odwiedzin. Odwiedzając Wasze blogi zauważyłam, że większosć osób prowadzących…

Udostępnij
Share

Dzień dobry 🙂
Serdecznie witam i przesyłam gorące uściski 🙂

Dziś kilka słów o wzajemności na blogach…

Oczywistą sprawą dla nas jest, że kiedy ktoś pozostawi na naszym blogu komentarz, zwykle również odwiedzamy jego stronę, zapoznajemy się przynajmniej z najnowszym postem i pozostawiamy po sobie ślad odwiedzin.

Odwiedzając Wasze blogi zauważyłam, że większosć osób prowadzących blogi zdecydowało się na podjęcie współpracy z AdSense. Osoby te doskonale wiedzą, na czym ta usługa polega. Ważne są nie tylko wejścia w linki, ale nawet sam fakt, że konkretna reklama wyświetliła się na danej stronie.
A zatem – jeśli posiadamy programy blokujące wyświetlanie reklam – osoba, która wyświetla reklamy na swojej stronie nie ma szans zarobku.

Stąd moje pytanie.

Czy decydując się na wyświetlanie na swojej stronie reklam AdSense, pamiętacie także, aby wyłączyć wszelkie blokady, gdy odwiedzacie inne blogi?

Wydaje się to dla mnie być normalne. Sądzę, że każdy z nas powinien o tym pamiętać i wspomagać swoich blogujących przyjaciół.

Jakiej wzajemności oczekujecie od blogujących osób, które odwiedzają Was?

Udostępnij
Share

Podobne wpisy