ścianka prysznicowa

Wanna czy prysznic, kabina czy ścianka prysznicowa?

Co stanie w naszej łazience? Wanna czy prysznic? Kabina czy ścianka prysznicowa? Wbrew pozorom, odpowiedź nie jest taka prosta. Witajcie Kochani! Ciekawa jestem, co stoi w Waszych łazienkach? Wanna czy prysznic? W naszej chatce stoi wanna. Bardzo zależało mi na niej, bo uwielbiam zanurzyć się w ciepłej wodzie, pachnącej wspaniałymi ziółkami czy delikatnymi płynami. Jednakże,…

Udostępnij
Share

Co stanie w naszej łazience? Wanna czy prysznic? Kabina czy ścianka prysznicowa? Wbrew pozorom, odpowiedź nie jest taka prosta.

Witajcie Kochani!

ścianka prysznicowa
fot. Witches Falls Cottages (flickr, CC BY 2.0)

Ciekawa jestem, co stoi w Waszych łazienkach? Wanna czy prysznic?

W naszej chatce stoi wanna. Bardzo zależało mi na niej, bo uwielbiam zanurzyć się w ciepłej wodzie, pachnącej wspaniałymi ziółkami czy delikatnymi płynami. Jednakże, przy dzieciach zauważyłam, że nasz dzień biegnie tak szybko, że często nie mam po prostu czasu na tak wspaniały relaks. I tak oto wanna służy nam do brania prysznica. I jak nie trudno się domyślić, cała podłoga bywa zwykle zalana.

W trakcie rozrysowywania wnętrza naszego przyszłego domku, zaczęłam się zastanawiać jak rozwiązać ten problem. Początkowo chciałam wykorzystać pomysł mojej Mamy, która posiada wannę i szklaną szybę, którą może zasunąć jak drzwi od kabiny prysznicowej i spokojnie wziąć prysznic.

Jednakże, wanna zabiera więcej miejsca niż prysznic. Czy warto decydować się na wannę tylko po to, aby raz na miesiąc lub rzadziej delektować się długą kąpielą w ciepłej wodzie? Tak oto zaczęłam przeglądać oferty kabin prysznicowych. Wybór jest ogromny! Choć estetyka wykonania często pozostawia wiele do życzenia…

Sklepy z kabinami prysznicowymi posiadają w swojej ofercie wiele propozycji. Co ważne, to to, żeby dopasować je do wystroju wnętrza i do stylu, który nam odpowiada.

Kierując się właśnie estetyką, zwróciłam uwagę na szczególne formy prysznica, które dostrzegłam przeglądając różne projekty łazienek. Mam tu na myśli ścianki prysznicowe typu walk-in.

 

Ścianka prysznicowa walk-in.

Choć w trendach wystroju wnętrz są już od bardzo dawna, to nie zdążyły mi się znudzić. Nadal uważam, że są naprawdę piękne. A łazienki, w których wykorzystana została taka ścianka prysznicowa są naprawdę urzekające. Kontrowersyjna pozostaje dla mnie jedynie kwestia czyszczenia takiej ścianki. Nie chciałoby mi się czyścić jej każdego dnia tak, aby lśniła i była idealnie przejrzysta.

Przeglądając oferty łatwo zauważyć, że ścianka prysznicowa typu walk-in posiada ogromną rozpiętość cenową. Bardzo ciekawą propozycję ścianek prysznicowych, zarówno estetyczną jak i cenową znalazłam w sklepie internetowym TaniaLazienka.com, a przy okazji wydaje się, że naprawdę dobrą jakość oferuje ten sklep.

Co sądzicie o takich ściankach prysznicowych? A może takie posiadacie? No i jak wygląda kwestia utrzymania czystości?

 

Udostępnij
Share

Podobne wpisy