Przygotuj prezenty dla dzieci z Domu Dziecka

Przygotuj razem z nami prezenty dla dzieci z Domu Dziecka! To naprawdę proste! Zbiórkę pieniędzy przeprowadzamy za pośrednictwem Zrzutki! Witajcie! Czasem po prostu WARTO POMAGAĆ! Powoli tradycją staje się u nas, aby z okazji Świąt zrobić coś dobrego. Być może pamiętacie naszą adopcję z okazji Świąt Wielkanocnych 2016, jeśli nie, to zachęcam do poznania tej…

Udostępnij
Share

Przygotuj razem z nami prezenty dla dzieci z Domu Dziecka! To naprawdę proste! Zbiórkę pieniędzy przeprowadzamy za pośrednictwem Zrzutki!

Witajcie!

Czasem po prostu WARTO POMAGAĆ!

Powoli tradycją staje się u nas, aby z okazji Świąt zrobić coś dobrego. Być może pamiętacie naszą adopcję z okazji Świąt Wielkanocnych 2016, jeśli nie, to zachęcam do poznania tej krótkiej historii >TUTAJ<

W tym roku nie dokonamy żadnej adopcji – niestety. Ale to jeszcze nie oznacza, że nie możemy pomagać! Zainspirowałam się czytając o potrzebach różnych Domów Dziecka i zdecydowałam, że założę zrzutkę po to, by ufundować dla dzieci z Domu Dziecka wspaniałe prezenty na Święta. Jestem pewna, że jeśli kupowaliście kiedykolwiek takie prezenty to wiecie, że wszystko kosztuje ogromnie duuużo!

Dzieci Niczyje

Pisałam już kiedyś o tym, że każdy z nas może pomagać Dzieciom Opuszczonym, zrobić coś dla dzieci z Domu Dziecka. Było to przy okazji mojej opowieści i zachwytów nad Wioskami Dziecięcymi.

Tym razem idę znacznie dalej! Proszę Was o to, aby każdy, kto przeczyta ten tekst zechciał wpłacić na dzieci choć 1zł! Jestem przekonana, że jeśli zrobi to każdy, kto napotka tą zrzutkę rozgłaszaną przeze mnie – kwotę uzbieramy dosłownie w kilka dni! Ale to w przypadku, gdyby każdy zechciał to zrobić…

Czy 1zł to naprawdę zbyt wiele?

Zadaj sobie pytanie, czy naprawdę aż tak zbiedniejesz, jeśli na rzecz osamotnionych dzieci i ich uśmiechów w te Święta przekażesz na rzecz zbiórki tak wielki majątek, jak 1zł?

Jeśli nie, po prostu zrób to! Wpłaty dokonuje się naprawdę błyskawicznie, wystarczy kliknąć WPŁAĆ i ją potwierdzić. Proszę też o udostępnianie tej zbiórki, gdzie możesz. W mediach społecznościowych, na swoim blogu…gdzie chcesz! Im nas więcej, tym szybciej zrealizujemy cel, a dzieci będą naprawdę szczęśliwe!

Pamiętajcie – nie zrobię tego sama! Ode mnie wyszła inicjatywa! Was, drodzy Internauci, proszę o pomoc, bo jesteśmy w stanie to zrobić! Szybko, łatwo i z ogromną satysfakcją!

Zapraszam serdecznie – pomagajcie – udostępniajcie – przyłączcie się! Im nas więcej, tym lepiej!

 

Udostępnij
Share

Podobne wpisy