Aftershokz

Najbezpieczniejsze słuchawki dla rodzica

Opieka nad jednym dzieckiem to nie taka prosta sprawa, a co dopiero, gdy mowa o gromadce. Warto jednak pamiętać, aby spróbować znaleźć choć trochę czasu na relaks dla siebie. Świetnym sposobem na to jest słuchanie ulubionych piosenek. Podczas spaceru z wózkiem jest to jednak o tyle trudne, że traci się kontakt z dzieckiem. Pamiętajmy jednak,…

Udostępnij
Share

Opieka nad jednym dzieckiem to nie taka prosta sprawa, a co dopiero, gdy mowa o gromadce. Warto jednak pamiętać, aby spróbować znaleźć choć trochę czasu na relaks dla siebie. Świetnym sposobem na to jest słuchanie ulubionych piosenek.

Podczas spaceru z wózkiem jest to jednak o tyle trudne, że traci się kontakt z dzieckiem. Pamiętajmy jednak, że przyjemności są po to, aby je spełniać, więc i na to znajdzie się sposób. Firma Aftershokz zajmuje się wyłącznie jednym produktem, ale robi to naprawdę dobrze. Są to słuchawki z przewodnictwem kostnym. Jak to działa? Używają one kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego. Inaczej mówiąc słuchawki zakłada się na wysokości kości policzkowej, a dźwięk dociera przez drgania, więc ucho jest całkowicie odkryte. Dzięki temu można idealnie słyszeć muzykę jak i całe otoczenie, a w tym przypadku dziecko w wózku. Słuchawki są lekkie i giętkie, więc nosi się je bardzo komfortowo. Działają przez Bluetooth, więc nie trzeba martwić się kablem, a na pełnym naładowaniu gotowe są grać do 6 godzin. Dzięki przyciskowi wielofunkcyjnemu można odbierać również połączenia telefoniczne, co z pewnością doceni każdy rodzic.

Aftershokz
All rights reserved

O wszystkie kwestie techniczne zadbał producent, a kreatywność w ich użyciu zależy od Was. Pokochali je chociażby zwolennicy biegania czy jazdy na rowerze, którzy dzięki nim słyszą wszystkie nadjeżdżające auta. 

Udostępnij
Share

Similar Posts