czy warto zostać konsultantką AVON

Czy warto zostać konsultantką AVON?

Wiele kobiet zastanawia się, czy warto zostać konsultantką AVON? Co oferuje AVON sklep swoim konsultantkom? Dziś postaram się odpowiedzieć na to pytanie. Prawdopodobnie każdy z nas zna kogoś, kto jest lub był konsultantką tej lub podobnej firmy. Zapewne część z Was sama zajmowała się tego rodzaju marketingiem. Ja również. Jako młoda dziewczyna, która coraz głębiej…

Udostępnij
Share

Wiele kobiet zastanawia się, czy warto zostać konsultantką AVON? Co oferuje AVON sklep swoim konsultantkom? Dziś postaram się odpowiedzieć na to pytanie.

Prawdopodobnie każdy z nas zna kogoś, kto jest lub był konsultantką tej lub podobnej firmy. Zapewne część z Was sama zajmowała się tego rodzaju marketingiem. Ja również. Jako młoda dziewczyna, która coraz głębiej wchodziła w świat kosmetyków, wprost uwielbiałam przeglądać szeroką ofertę produktów do pielęgnacji i higieny. No i oczywiście kupować te wspaniałe kosmetyki, których niewątpliwym atutem były ich zapachy. Tak, tak – pachnące strony w katalogach zawsze były tymi, do których najchętniej się powracało 😉

Jak zostać konsultantką AVON?

Aby zostać konsultantką firmy AVON wystarczy w Internecie znaleźć stronę firmy AVON, a w prawym górnym rogu strony kliknąć przycisk REJESTRACJA. Po wypełnieniu formularza dostaniemy wszelkie instrukcje, aby zostać skuteczną konsultantką. Ale to nie wszystko. Pamiętajmy, że rejestracja i członkostwo w klubie konsultantek są darmowe, a po zarejestrowaniu się, firma przekazuje swoim konsultantkom darmowe katalogi, próbki i materiały, dzięki którym sprzedaż produktów jest miła, prosta i zyskowna.

Czy warto zostać konsultantką AVON?

Bycie konsultantką w firmie AVON to szereg korzyści. Przede wszystkim:

  • zyskujemy ogromne rabaty na zakup kosmetyków. Dzięki temu możemy kupić mnóstwo przydatnych dla siebie rzeczy za minimalne pieniądze.
  • Konsultantki mogą korzystać ze specjalnie przygotowanych programów, które pozwalają zarabiać jeszcze więcej.
  • Otrzymujemy również wsparcie w sprzedaży, które jest niezastąpione.
  • Regulamin nie przewiduje żadnej kwoty minimalnej, na którą musimy robić co miesiąc zamówienia. Oznacza to, że możemy zajmować się sprzedawaniem produktów tylko wtedy, kiedy naprawdę mamy na to czas i ochotę.
  • Praktycznie nie ma ograniczeń co do wysokości zarobków. Zaś im więcej sprzedajemy, tym wyższy procent od sprzedaży możemy zyskać.
  • Firma AVON umożliwia również rozwój i stałą karierę. Oprócz bycia konsultantką, możemy poświęcić się pracy w firmie znacznie bardziej i np. zostać liderem grupy. Wówczas będziemy zyskiwać zarówno dzięki własnej sprzedaży, jak i sprzedaży konsultantek, którymi się opiekujemy.
  • Dzięki temu, że firma jest tak znana i lubiana, sprzedaż kosmetyków nie stanowi najmniejszego problemu. Przecież każdy zna AVON!
  • Składanie zamówień jest łatwe, szybkie i proste. Zawsze przychodzi na czas, a firma naprawdę dba o swoje konsultantki 😉

Bycie konsultantką w praktyce

Nie będę ukrywać, że kiedyś bycie konsultantką AVON nie było tak korzystne, jak obecnie. Nie da się jednak ukryć, że firma bardzo się stara i wychodzi naprzeciw potrzebom, zarówno klientów, jak i konsultantek. Sprzedaż kosmetyków, biżuterii, produktów dla domu, a nawet suplementów diety, które obecnie oferuje firma jest banalnie prosta. Wystarczy, że w kilku miejscach pozostawimy katalogi produktów wraz z namiarami na siebie, przekażemy je rodzinie i znajomym, aby zbierać zamówienia. Następnie, wystarczy złożyć zbiorcze zamówienie w internecie, poprzez niezwykle intuicyjny formularz, aby już po kilku dniach otrzymać zamówienie pełne wspaniałych produktów. No i oczywiście zbierać zyski 🙂 Zatem, warto zostać konsultantką i zarabiać przy okazji robienia tysiąca innych rzeczy.

 

Wpis powstał przy współpracy z firmą AVON

Udostępnij
Share

Podobne wpisy