Coraz bliżej Święta…

Witam serdecznie 🙂 Święta coraz bliżej. W naszej Radosnej Chacie również moc przygotowań. Ja robię, a dzieci…cóż… pl.dreamstime.com Nie jest łatwo być matką trojga Skarbów. Kocham moje Dzieci całym sercem, ale wierzcie mi – marzę o tym, aby ktoś zabrał ich na jakąś fantastyczną, mega wyczerpującą przygodę choć na jeden jedyny dzień. Próbuję umyć okna….

Udostępnij
Share

Witam serdecznie 🙂

Święta coraz bliżej. W naszej Radosnej Chacie również moc przygotowań. Ja robię, a dzieci…cóż…

pl.dreamstime.com

Nie jest łatwo być matką trojga Skarbów. Kocham moje Dzieci całym sercem, ale wierzcie mi – marzę o tym, aby ktoś zabrał ich na jakąś fantastyczną, mega wyczerpującą przygodę choć na jeden jedyny dzień.

Próbuję umyć okna. Ale oczywiście co chwilę muszę zbiegać, bo Dzieci się nudzą, biją, robią sobie mniejszą lub większą krzywdę.

Próbuję coś posprzątać, odwracam się, a za moimi plecami Dzieci już pobrudziły 10 innych rzeczy.

Umyłam podłogi, a oni zdąrzyli mi je w pięć sekund doprowadzić do stanu sprzed porządków…

Normalnie można oszaleć!!!

Tak, jakby standardowe przygotowania do Świąt nie były mega czasochłonne i wyczerpujące :/

No, ale cóż – każdy posiadacz tak pełnej małych dzieci chaty musi liczyć się z tym, że będzie spędzać święta w totalnym chaosie i nieogarniętym artystycznym nieładzie 😛

Na pocieszenie podrzucam link do artykułu, jak przetrwać Święta i nie zwariować?!

Co do nowej członkinii naszej rodziny – psiak jest wyjątkowy. Wesoła, śliczna i bardzo kochająca psina. Nasz psiak absolutnie ją pokochał, a ona jego. Mamy również prosty wniosek. Żaden pies nie zasługuje na to, aby żyć samotnie. Psy to zwierzęta stadne i jako takie powinniśmy je traktować. Nasze psy rzucają wiele uśmiechu do naszego życia i przede wszystki – cieszy nas ogromnie widok ich szczęścia i radości. To wspaniałe.

Powoli myślimy już nad choinką.

W oknach wiszą już świecące ozdoby i Dzieci absolutnie je uwielbiają i kochają przy ich delikatnym świetle zasypiać. Podziwiają swoje postacie Mikołajków w oknach i cieszą się, że tak pięknie mają. Choć pogoda wcale nie nastraja do szaleństw w śniegu, to i tak staramy się stworzyć atmosferę Świąt w naszym domu.

A ja nieustannie próbuję ogarnąć ten bałagan… 😉

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających i zachęcam do komentowania 😉

Udostępnij
Share

Podobne wpisy