Bogacenie się żerując na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Witajcie, ogromni miło mi gościć u siebie tak liczne tłumy 😉 Jutro Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy…a wokół niej coraz więcej krzyku i afer finansowych. Dlatego chciałabym napisać kilka słów, które do powiedzenia w tym temacie mam ja – Matka-Polka. zdjęcie z google Ostatnio coraz więcej jest głosów przeciwnych Jurkowi Owsiakowi. Coraz więcej osób przeciwnych…

Udostępnij
Share

Witajcie,
ogromni miło mi gościć u siebie tak liczne tłumy 😉

Jutro Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy…a wokół niej coraz więcej krzyku i afer finansowych. Dlatego chciałabym napisać kilka słów, które do powiedzenia w tym temacie mam ja – Matka-Polka.

zdjęcie z google

Ostatnio coraz więcej jest głosów przeciwnych Jurkowi Owsiakowi.
Coraz więcej osób przeciwnych Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Przeciwnicy zarzucają przede wszystkim, że Jurek Owsiak wraz z rodziną, a także inni główni Organizatorzy wzbogacają się na działalności Orkiestry. Dużo osób uważa, że ludzi ci „nakradli miliony” itd. Że Organizatorzy kradną, wolontariusze kradną, w ogóle to wszyscy w tym kraju kradną.

Znam osobiście osoby, ktore twierdzą, że nie biorą udziału w akcjach Wielkiej Orkiestry, bo to Państwo Polskie powinno kupować sprzęt medyczny, a nie my zbiorowo się składać – może coś w tym jest, ale skoro już NFZ i inne organy rządu nie kupują…

No cóż, przejdę do sedna…

Jestem Mamą trojga dzieci, z których dwoje leżało w szpitalu. DWOJE, doprecyzuję – WALCZYŁO O ŻYCIE W SZPITALU. W wygraniu walki, oprócz wspaniałego personelu medycznego, pomagał także wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt medyczny, który został PODAROWANY PRZEZ WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!!!

Tak!

Należę do rodziców, którzy o wielkiej mocy tej Narodowej Zbiórki przekonali się na własnej skórze, skorzystali ze sprzętu ufundowanego przez naszych obywateli biorących udział w Orkiestrze i moje dzieci udało się uratować!

Jestem przeogromnie i dozgonnie wdzięczna, że w szpitalach, do których trafiały moje dzieci znalazł się sprzęt podarowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i że moje dzieci miały możliwość skorzystania z tych nowoczesnych urządzeń, ktore ratowały ich życie!!!

Szczerze?

BYĆ MOŻE, że są osoby, które korzystają finansowo na tej akcji. BYĆ MOŻE bogacą się w miliony. Każdy rodzic ratując życie swojego dziecka chętnie oddałby te miliony każdemu człowiekowi, byleby jego dziecko przeżyło. Bo to najcenniejszy skarb.

Być może niektórzy bogacą się finansowo podczas Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie przeszkadza mi to. Ja otrzymałam od nich znacznie więcej. Otrzymałam życie i zdrowie moich dzieci…

Udostępnij
Share

Podobne wpisy